Przeprowadzenie kapitalnego remontu łazienki to – pomimo jej niedużej powierzchni – znaczna inwestycja. Jakie akcesoria okażą się potrzebne i gdzie będziemy mogli je korzystnie nabyć?

Podczas malowania ścian w łazience możemy prosić o pomoc fachowców. Epoka, kiedy malarze korzystali z pędzli, wiele lat temu już minęły. Dzisiaj wykwalifikowane zespoły posiadają specjalistyczne urządzenia, m.in. agregaty malarskie marki Wagner. Maszyna ma jeden pistolet, który rozmieszcza farbę na ścianach. Agregat jest łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu – ale tanie.

Agregaty marki Wagner możemy także obsługiwać na własną rękę. Posłużą nam do pomalowania ścian całego domu. Urządzenia zamówimy na stronie online firmy. Jeżeli jednak wolimy typowe sposoby malowania ściany, sięgnijmy po standardowe wałki malarskie. Kupimy je w marketach specjalistycznych, w sklepach z sprzętami do remontu i na stronach internetowych dystrybutorów. Wałki malarskie odróżniają się rozmiarem i cechami charakterystycznymi. Kupimy fasony do powszechnego użytku, ale również dedykowane do malowania lakierami, rur lub pod kątem. Zamiennikami dla nich są również wałki malarskie Black Decker. To nowoczesny patent na nakładanie farby na powierzchnię ściany. Wałki malarskie Black Decker są wygodniejsze, nie prowadzą do zachlapań, a malowanie ściany za taką pomocą jest dużo prostsze.

łazienka alcesoria

Produkty firmy rozpoznawane są na całym świecie, a internauci chwalą ich funkcjonalność i wygodę użycia. Jeśli decydujemy się na generalny remont w łazience, warto pomyśleć o tym, aby nieco unowocześnić wystrój. Świetnym patentem może być wymiana wanny na nowszy rodzaj. Na przykład produkowane w Polsce wanny Piramida wyróżniają się na tle konkurencji oryginalnymi kształtami. Na rynku dostępne są warianty prostokątne, owalne, narożne lub poszerzane przy kurku.