Lubimy gdy ludzie na nas patrzą z podziwem. Ciężko jednak tego dokonać, bo każdy już może sobie pozwolić na coś ciekawego. Jedni mają świetny samochód, inni doskonale się ubierają. Jednym zazdrościmy rodziny, a jeszcze innym mieszkania. To ostatnie to chyba sprawa fundamentalna, bo piękne mieszkanie może nam dać o wiele więcej niż podziw. Łącznie z szczęśliwą rodziną. Jak więc zadbać o mieszkanie by stało się ono naszą dumą i wizytówką? Należy zacząć od pomalowania salonu i to tak żeby wyglądał dobrze.

Co to znaczy, że salon ma być pomalowany dobrze?

Nie chodzi tu oczywiście tylko o dokładne pokrycie ścian kolorem. Chodzi tu bardziej o dobre dobranie barw. Dobre kolory do salonu to brązy i beże. Te kolory doskonale komponują się z drewnianymi meblami i symbolizują dobry gust. Nie są one krzykliwe, a dodatkowo te kolory są miłe dla oka. Są strzałem w dziesiątkę.

farby w domu

Niesamowitą dekorację… tak właśnie dekorację stanowią rolety okienne np. Rolety Okienne Zewnętrzne jak i wewnętrzne. Zmieniają kolor zaciemnienia całych pomieszczeń. Nie tylko kolor farby jest ważny.

Inne dodatki kolorystyczne

Nie możemy pozwolić żeby nas salon był cały brązowy. Musimy przełamać tę barwę różnymi dodatkami. Bukiet kwiatów w wazonie, zdjęcia na komodzie, albo mosiężne dodatki i wykończenia. Doskonale prezentują się także  w takich miejscach kryształy mieniące się różnymi barwami oraz ułożone na półce książki. Wszystko to razem będzie doskonałą wizytówką.