Elektromobilność to nasza przyszłość – niezależnie od tego, jak mocno cenisz klasyczną motoryzację bazującą na silnikach spalinowych. Nowe przepisy wchodzące w życie w 2035 r. (Unijny zakaz sprzedaży nowych aut spalinowych) zostały już zaakceptowane i potwierdzone, dlatego musimy zaakceptować obecność aut elektrycznych w naszym otoczeniu. Może okazać się, że osoby inwestujące w prywatne ładowarki do samochodów elektrycznych skorzystają z elektromobilności już dziś. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce!
Ile kosztuje ładowarka do samochodu elektrycznego?
Cena ładowarki do samochodów elektrycznych uzależniona jest od wielu czynników. Producenci zadbali o to, by dosłownie każdy mógł pozwolić sobie na uzupełnianie energii akumulatorów pojazdu w domowym zaciszu – udostępniając m.in. przewód, który wystarczy podłączyć do gniazda z napięcie rzędu 230v. Niemniej jednak nie jest to najefektywniejszy sposób ładowania. Nic zatem dziwnego, że większość miłośników elektromobilność decyduje się na to, by nabyć własną ładowarkę. Jaka może być jej cena?
Najtańsze urządzenie Green Cell lub Webasto będą kosztować w granicach 2000 tys. zł. Warto więc zainteresować się ofertą Vosti, gdzie możesz liczyć na kompleksowe wsparcie zakupowe i usługowe. Doradcy Techniczno-Handlowi po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami pomogą dobrać urządzenie w sposób odpowiedni.
Jak szybko naładujesz auto z ładowarkami od Vosti?
W ofercie Vosti znajdziesz ładowarki do samochodów elektrycznych o mocy na poziomie 11 kW i 22 kW. Statystyki producentów udowadniają, że napełnienie “standardowych” akumulatorów auta elektrycznego ze średniego segmentu cenowego, zajmie im:
- ok. 7h dla ładowarek 11 kW;
- ok. 3,5h dla ładowarek 22 kW.
Jeśli więc zdarza Ci się często korzystać z auta, urządzenie o mocy 22 kW stanowi idealny wybór dla Ciebie i Twojej nieruchomości. Sprawdź szczegóły na stronie Vosti.
Czy każdy dom można wyposażyć w ładowarkę do samochodu elektrycznego?
Ładowarki do samochodów elektrycznych mogą być montowane we wszystkich nieruchomościach, w których instalacja elektryczna jest bezpieczna, a jej praca pod obciążeniem nie stanowi zagrożenia. Niezbędna jest także tzw. trzecia faza, czyli instalacja obsługująca napięcie na poziomie 400v.
Chcesz dowiedzieć się, czy w Twoim domu można zamontować ładowarkę do samochodu elektrycznego? Skontaktuj się już teraz z zespołem specjalistów Vosti.
Jak nabyć i zamontować ładowarkę do samochodu elektrycznego?
Wystarczy wykazać chęć inwestycji. Resztą zajmą się eksperci z doświadczeniem, wiedzą i stosownymi uprawnieniami. Jak widać, elektromobilność nie musi być aż tak straszna, jak się wydaje. Jeśli jesteś przekonany o tym, że warto zainwestować w ładowarki do samochodów elektrycznych dla prywatnych zastosowań, skorzystaj z pomocy zespołu ekspertów Vosti. Skontaktuj się z nimi osobiście i przekonaj się na własne oczy o tym, że są oni w stanie pomoc Ci rozwiązać każdy kłopot związany z Odnawialnymi Źródłami Energii. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Vosti.